The Clash 2005 | Theater Diana | 11-12-2005 |
---|
Dirty Boulevard naar Paradiso!
Rhythm & Soul naar de Play Offs in Tivoli.
Op zondag 11 december jl. vond in een goed bezet Theater Diana de regionale finale van Drente plaats. Vier bands gingen met elkaar de strijd aan voor een ticket naar Paradiso.
De eerste band was Hot Item. Deze 10-mans Soul coverband uit Wergea speelde een zeer goed half uur met nummers van o.a. Shirley & Company en The Blues Brothers. Zeker een band om in de gaten te houden.
De tweede finalist was Vibes. Met nummers van o.a. Shakira, Joss Stone en Anouk zetten deze 5 Groningers een zeer gevarieerde set neer.
De derde band die het podium betrad waren de local hero's van Rhythm 'n Soul. Speltechnisch van zeer hoog niveau, alleen nog niet helemaal gelukkig in hun repertoire keuze. Met een ruime meerderheid van publieksstemmen plaatste deze 8-mans R&B coverband zich voor de 'Play Offs'-ronde op zondag 15 januari in Tivoli, Utrecht.
De afsluiter van deze regio-finale was de 6-mans Rock coverband Dirty Boulevard, eveneens uit Assen. Deze 6 podium beesten speelden met grote beleving en goed uitgekiende arrangementen nummers van o.a. Herman Brood, David Bowie en Blondie. Dirty Boulevard werd unaniem door de vakjury gekozen tot winnaar en staat op zaterdag 4 februari in de landelijke halve finales in Paradiso.
Onder leiding van Manuëla Kemp genoot het enthousiaste publiek van een zeer gevarieerd avondje 'The Clash'.
Disclaimer Copyright © 2009 - 2025 The Clash of the Cover Bands